Spotkanie z prawnikiem
10-03-2017

10 marca na zaproszenie uczennic klasy 3a naszą szkołę odwiedziła pani Blanka Gzyl – prawnik z Kancelarii Adwokackiej w Jędrzejowie. Pani prawnik świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego i prawa pracy oraz dodatkowo pomaga w fundacji Miśka Zdziśka. Nasz gość opowiedział o ścieżce swojej kariery zawodowej.

Uczniowie dowiedzieli się jaką drogę należy przejść aby uzyskać jedną ze specjalności prawniczych oraz jak wygląda praca prawnika. Pani Gzyl w jasny i zrozumiały dla wszystkich sposób opowiedziała o specyfice swojego zawodu, o jego wadach i zaletach. Bardzo dziękujemy, że zechciała poświęcić nam swój czas.

• Sabina Chechelska