Krew ratuje życie
28-03-2017

28 marca pod hasłem „Młoda krew ratuje życie” zorganizowana została w naszej szkole akcja oddawania krwi. Do grona Honorowych Dawców Krwi, którzy bezinteresownie niosą pomoc potrzebującym i chorym dołączyła kolejna grupa uczniów. W tym roku do akcji włączyło się 36 osób, oddając łącznie 16,2 litra bezcennego leku. Najliczniej na apel organizatorów odpowiedzieli uczniowie klas: 4I, 4L, 4 HR i 3ER.

Wszystkim młodym krwiodawcom serdecznie dziękujemy i zachęcamy do oddawania krwi przez cały rok.

• Elżbieta Cichoń, Iwona Stankiewicz