"The Wild West Theatre" w "Konarskim"
25-05-2017

25 maja 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 mieli okazję obejrzenia przedstawienia Teatru „Wild West” prezentującego sztukę w języku angielskim pod przewrotnym tytułem „The Night In”.

Tytułowe przedstawienie to komedia o relacjach samotnego ojca (wdowca) i dorastającego syna. Leon próbuje umówić ojca na randkę w ciemno. W trakcie przygotowań, które obfitują oczywiście w wiele zabawnych sytuacji obaj mężczyźni dowiadują się wielu ważnych rzeczy o sobie i o życiu.

W rolach głównych wystąpili aktorzy Mike Marcinkowski i Piotr Malasiński, którzy dzięki bardzo ekspresyjnej grze aktorskiej dostarczyli uczniom niezapomnianych wrażeń.

Przedstawienie w języku angielskim to niekonwencjonalny sposób na ciekawą lekcję, to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, jak również jeden ze sposobów budowania motywacji do uczenia się języka angielskiego.

Zdjęcia: Michał Stępień

• Dorota Paw