Członkowie KMT w Przedszkolu nr 1 w Jędrzejowie
06-12-2016

Zgodnie z naszą wieloletnią tradycją 6 grudnia 2016 roku członkowie Koła Miłośników Teatru wraz z opiekunką panią Agnieszką Maciąg-Wojtanowską po raz kolejny uczestniczyli w organizacji Spotkania z Mikołajem w Państwowym Przedszkolu nr 1 w Jędrzejowie.

W rolę miłego staruszka wcielił się Wojciech Sadowski, a towarzyszyły mu trzy prześliczne Śnieżynki: Dominika Rosik, Maja Kaprońska i Patrycja Sokołowska z klasy 2HR.

Nasza trwająca parę godzin zabawa z Mikołajem minęła jak jedna chwilka. Wszyscy bawiliśmy się świetnie, bo to naprawdę jest ogromna frajda, by móc na chwilę być znowu dzieckiem!

Miły staruszek wybiera się do maluszków za rok, bo my i tam będziemy!!! Od kilku lat jest to dla nas miły obowiązek!!!

• Agnieszka Maciąg - Wojtanowska