Sport

Mikołajkowy Turniej Badmintona
06-12-2017

Dnia 6 grudnia 2017 roku na hali sportowej w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Badmintona, który otworzyła pani dyrektor Renata Guździk.

Chęć udziału w Turnieju zgłosili zarówno chłopcy jak i dziewczęta z następujących klas: 1c, 1L, 2b, 2le, 2L, 2H, 3L oraz 3HR. Najliczniej swoje klasy reprezentowali uczniowie klasy 2L i 3L.

Walka pomiędzy zawodnikami była zacięta. Do drugiej tury zawodów przeszli najlepsi, z których wyłonili się ostateczni zwycięzcy. Mistrzynią szkoły w Turnieju Badmintona została Julia Kędzierska z klasy 2b, natomiast mistrzem szkoły został Miłosz Rusek z klasy 2L.

3. Kacper Walczak 3LH

Uczniowie, którzy uplasowali się na najwyższych miejscach zostali nagrodzeni dyplomami i słodką niespodzianką.

Zawody przebiegały w przyjaznej – mikołajkowej atmosferze oprawione akcentem muzycznym, przy dopingu widowni.

Szczególne podziękowania nauczyciele wychowania fizycznego kierują do uczniów klasy 3i: Arkadiusza Nawrota, Damiana Krzepkowskiego, Macieja Zycha oraz Damiana Skrzypczyka za pomoc i zaangażowanie w przeprowadzeniu Turnieju.

Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego, którzy dziękują wszystkim uczestnikom za fajną mikołajkową zabawę.