Konkursy i Olimpiady

X Olimpiada Logistyczna
01-12-2017

Dnia 01.12.2017r odbył się okręgowy etap X jubileuszowej Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. W etapie szkolnym wzięło udział 8700 uczniów z całej Polski, a kwalifikację do etapu okręgowego uzyskało 500. Wśród nich znalazł się Mateusz Lipiec z klasy 3L, który 1 grudnia 2017r w Krakowie zmierzył się z testem wielokrotnego wyboru. Wyniki poznamy do końca grudnia. Powodzenia!

Olimpiada, skierowana do uczniów szkół średnich została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie olimpiad tematycznych, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

• Bartosz Grudzień