Magiczne Mikołajki z Fundacją Spełnionych Marzeń
06-12-2017

W Dniu Świętego Mikołaja przedstawiciele Klubu WATRA_TEAM z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. Stanisława Konarskiego udali się wraz z Panią Dyrektor Małgorzatą Wojtasik do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach na dziecięcy oddział hematologii i onkologii z prezentami, które zbieraliśmy ponad tydzień. Liderem w zbiórce była klasa II L, której bardzo dziękujemy.

Nasze wolontariuszki nie tylko miały możliwość przekazania prezentów, ale także przez dłuższy czas przebywały na oddziale, co było życiową lekcją pokory i radości. Dzieciaki, dla których szpital jest domem oraz ich rodzice, przedstawiciele Fundacji Spełnionych Marzeń, na czele z Panią Sylwią Sędek – naszą Absolwentką – pokazali naszym wolontariuszkom, że prawdziwym sensem istnienia jest docenianie tego, co mamy, a o czym często zapominamy.

Dziękujemy za te chwile, które nauczyły nas, że trzeba zawsze być tam, gdzie możemy zdziałać coś dobrego. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

• Anna Sioja