Konkursy i Olimpiady

Etap okręgowy X Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej
09-01-2018

W poniedziałek 9 stycznia 2018 roku w Krakowie w Zespole Szkół Ekonomicznych nr 2 odbył się etap okręgowy X Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej pod hasłem „Nietypowe obiekty hotelarskie”. Naszą szkołę reprezentowały uczennice czwartej klasy hotelarskiej Kinga Bratek i Magdalena Misiowska.

W etapie okręgowym uczestniczyli uczniowie z 40 szkół województwa małopolskiego i świętokrzyskiego. Rozwiązywali test składający się z 60 pytań zamkniętych sprawdzający wiedzę z zakresu hotelarstwa.

• Wojciech Cichoń