piątek • 23 sierpnia 2019

26-01-2018
Czytelnictwo w "Konarskim"

Uczniowie Konarskiego w I semestrze roku szkolnego 2017/2018 przeczytali 1138 książek.

Najlepszym czytelnikiem jest Milena Siodłak z klasy 3b, najwięcej książek wypożyczyła klasa 2a.

W porównaniu z ubiegłym rokiem czytelnictwo wzrosło o 30%. Z pewnością do wzrostu aktywności czytelniczej przyczyniła się realizacja Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Nasza biblioteka oferuje czytelnikom atrakcyjne nowości, wśród nowo zakupionych książek znalazły się lektury szkolne i beletrystyka. Wzrost dostępności książek spowodował wzrost liczby wypożyczeń i aktywnych czytelników.

• Monika Kowalska