Teatr anglojęzyczny – Wild West Theatre
31-01-2018

31 stycznia 2018 roku po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole grupę aktorów z Wild West Theatre z Krakowa w nowym anglojęzycznym spektaklu „The Doublecross Dance”.

Uczniowie obejrzeli pełne emocji i humoru, a jednocześnie pouczające przedstawienie o skutkach niefrasobliwego umieszczania zabawnych filmów w Internecie.

Aktualna tematyka, komunikatywny przekaz, świetna gra aktorów oraz możliwość sprawdzenia własnych umiejętności językowych przyczyniły się do pozytywnego odbioru i zainteresowania spektaklem.

Po zakończonym przedstawieniu odbyło się spotkanie i rozmowa z aktorami oraz pamiątkowa sesja fotograficzna.

• Dorota Paw