piątek • 23 sierpnia 2019

09-02-2018
Konkurs biblioteczny "Moja ulubiona książka" rozstrzygnięty

19 stycznia 2018 r. w bibliotece szkolnej zostały zaprezentowane prace, które wpłynęły na konkurs "Moja ulubiona książka".

Jury w składzie:

• przewodnicząca: p. wicedyrektor Renata Guździk,
  • przedstawiciel grona pedagogicznego: p. Ewelina Walczyńska,
  • przedstawiciel samorządu uczniowskiego: Dorota Wachowicz,
  • oraz nauczyciele bibliotekarze: p. Aldona Nawrot i p. Monika Kowalska

dokonało oceny prac konkursowych i postanowiło przyznać trzy pierwsze miejsca:

• Sylwii Świtalskiej uczennicy klasy 2a za wykonanie plakatu do książki Stiega Larssona "Mężczyźni którzy nienawidzą",
  • Kamilowi Ciapciakowi z klasy 3L za pracę plastyczną, której inspiracją była książka "Wykradzione Aniołom" pióra Briana Dullaghana,
  • Kamilowi Mucha za przedstawienie prezentacji multimedialnej na temat cyklu książek o Harrym Potterze.

Ponadto komisja konkursowa przyznała drugie miejsce uczniowi klasy 3L Kacprowi Walczakowi za pracę wykonaną z masy solnej, a przedstawiającą otwartą książkę z jego ulubionym tekstem literackim.

Trzecim zaszczytnym miejscem zostali uhonorowani:

• Kaja Budyłowska ucz. kl 2b za napisanie recenzji do książki "Księga Kodów Podświadomości" autorstwa Beaty Pawlikowskiej,
  • Kinga Pakuła z kl 1b autorka plakatu do książki "Anna Karenina" Lwa Tołstoja i wiersza mówiącego o pięknie płynącego z czytania książek,
  • Matylda Majcher z kl 1b za wykonanie ilustracji do ulubionej książki i zamieszczenie w nich angielskiego tekstu.

Ogłoszenie oficjalnych wyników, wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 9 lutego w obecności społeczności uczniowskiej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do uczestnictwa w innych naszych konkursach!

• Monika Kowalska, Aldona Nawrot