Szkolenie „Przedsiębiorczość w otoczeniu biznesu”
16-12-2017

W ramach projektu „Kluczowe zawody - drogą do sukcesu!” grupa 85 uczniów kształcących się w zawodach technik logistyk i informatyk uczestniczyła w szkoleniu na temat „Przedsiębiorczość w otoczeniu biznesu”.

Celem szkolenia było przekazanie praktycznej wiedzy i umiejętności z podstaw przedsiębiorczości. Szkolenie odbywało się w dwóch terminach, a uczniowie podzieleni zostali na 6 grup. Całość szkolenia przeprowadzona została w Kieleckim Parku Technologicznym.

Zagadnienia, z jakimi zapoznali się uczniowie dotyczyły:

• komunikacji interpersonalnej,
  • typów osobowości,
  • konfliktów i sposobów ich rozwiązywania,
  • funkcjonowania gospodarki rynkowej,
  • rozwoju gospodarczego państwa,
  • kształtowania popytu, podaży i ceny,
  • funkcji pieniądza i bankowości.

• Marcin Bielecki