Z pomocą dla „Kresowiaków”
06-04-2018

Po raz kolejny uczniowie naszej Szkoły odpowiedzieli na wzruszającą i piękną inicjatywę, której organizatorem byli Kibice Klubu „Naprzód” Jędrzejów. W okresie przedświątecznym i tuż po Świętach wolontariusze „WATRA_TEAM” organizowali zbiórkę artykułów żywnościowych, środków czystości oraz książek, przyborów szkolnych i zabawek dla Polaków, tych starszych i młodszych, zamieszkujących dawne tereny Rzeczypospolitej. Największą hojnością wykazały się klasy II b i II L.

Nasza młodzież, jak zwykle nie zawiodła. Przedstawiciele Kibiców zgłosili się 6 kwietnia po odbiór produktów i byli mile zaskoczeni szczodrością Naszej Młodzieży. Uczniom – serdecznie DZIĘKUJEMY, a Kibicom życzymy, by podobne inicjatywy cieszyły się szerokim odzewem. Akcję koordynowały Pani Pedagog Małgorzata Wielińska oraz Pani Anna Sioja.

• Anna Sioja