Dzień Dziecka na sportowo w Caritasie
05-06-2018

05.06.2018 roku odbyły się sportowe zajęcia w Ognisku Wychowawczym Caritas im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Jędrzejowie.

Sportowa zabawa została zorganizowana z okazji Dnia Dziecka.

Dzieci z tego Ogniska wolny czas spędzają na świetlicy. Tak więc uczennice naszej szkoły, tj.: Monika Matera, Weronika Gryń, Michalina Grad z klasy 2a wraz z opiekunem, panią Marzeną Magiera-Albin postanowiły zorganizować im sportową zabawę na placu zabaw, który znajduje się przy tym ognisku.

Pogoda dopisała, dzieci miały świetną zabawę połączoną z rywalizacją sportową. Chętnie brały udział w grach i zabawach, które im zaproponowałyśmy. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały słodką niespodziankę.

• Marzena Magiera-Albin