Wzruszające podziękowanie od „Kresowiaków”
08-06-2018

Niejednokrotnie przekonaliśmy się, że Nasi Uczniowie maja Ogromne Serca. Tym razem odpowiedzieli na akcję organizowaną przez Stowarzyszenie Kibiców „Naprzód” Jędrzejów. Zbieraliśmy dary dla starszych i młodszych. Żywność z długim terminem ważności, środki kosmetyczne, zabawki, przybory szkolne.

Pan Tadeusz Romanowski, który wspomagał akcję kibiców, wzruszony i ucieszony odzewem, podziękował nam w wyjątkowy sposób.

Z rąk Przedstawicieli Kibiców otrzymaliśmy Dary od Pana Tadeusza, ponieważ dary z Naszej Szkoły okazały się wyjątkowo hojne. Panie Tadeuszu, chłopaki - Kibice – dziękujemy. Możecie zawsze na nas liczyć. Koordynacją akcji zajęli się wolontariusze z WATRA_TEAM oraz Pani Pedagog Małgorzata Wielińska i Pani Anna Sioja. Szczegóły akcji i pomocy „Kresowiakom” na stronie www.wmb.lt. Specjalne podziękowanie mamy też na stronie Kibiców „Naprzodu”.

• Anna Sioja