Pozytywnie zakręceni z Miśkiem Zdziśkiem
15-06-2018

Po raz kolejny Nasi Uczniowie wykazali się wrażliwością i Wielkim Sercem. Przez kilka tygodni trwała w Naszej Szkole akcja zbierania nakrętek organizowana przez Fundację „Miśka Zdziśka”. Akcja koordynowana przez Szkolny Klub Wolontariatu WATRA_TEAM przyniosła Nam kolejny sukces. I nie chodzi tu o zaszczyty, ale o fakt, że mamy tak ogromne serca i wolę niesienia pomocy innym.

Dnia 15 czerwca przedstawiciele Naszej Szkoły na czele z Panią Dyrektor – Małgorzatą Wojtasik brali udział w uroczystości wręczenia nagród dla Szkół, które brały udział w akcji „Pozytywnie Zakręceni”. W kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zajęliśmy I miejsce. Jesteśmy dumni i zaszczyceni. Mamy nadzieję, że nasza współpraca z Fundacją będzie kontynuowana.

• Anna Sioja