Praktyka logistyków z 2L
20-04-2018

Logistycy z klasy 2L mogli sprawdzić swoje wiadomość teoretyczne w praktyce podczas dwutygodniowych praktyk zawodowych od 09.04.2018 r. do 20.04.2018 r.

Uczniowie realizowali zadania programowe w przedsiębiorstwach z branży logistycznej na terenie powiatu jędrzejowskiego zajmującymi się spedycją, transportem i magazynowaniem, były to m.in.: Qickpack S.A., VANSTAR – Producent Układów Wydechowych, Mrówka Jędrzejów - PHU Bogusław Zbierański, Mrówka Sędziszów - PHU Bogusław Zbierański, FAMET S.A. Zakład Produkcyjny Nr 2 w Jędrzejowie, Jędrzejów, F.H."JEZIERSKI" Hurtownia Jędrzejów, SEB-TRANS Znojek Sebastian Jędrzejów, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych Kielce.

Praktykanci pod bacznym okiem pracowników firm wykonywali przydzielone zadania, chętnie korzystając z ich cennych uwag i wskazówek. Logistycy z zaangażowaniem i fachowością służyli klientom firm podczas wyboru towaru, dostawy, czy pomocy przy pakowaniu wybranych produktów. Dla większości uczniów uczących się w zawodzie technik logistyk praktyki zawodowe to jedna z niewielu możliwości zweryfikowania swoich wyobrażeń i predyspozycji zawodowych w rzeczywistych warunkach.

Dziękujemy wszystkim pracodawcom za ciepłe przyjęcie do grona pracowników na czas praktyk oraz możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.

• Jolanta Tompolska