Szkolne Koło Informatyczne
Film & Fotografia

Strona głównaWydarzeniaProgram kołaNasze prace

Celem kształcenia zawodowego jest przygotowanie uczących się do wykonywania pracy zawodowej i aktywnego funkcjonowania na zmieniającym się rynku pracy. Równie ważne jest poszerzanie talentów, zainteresowań i nowych umiejętności uczniów.

Ideą programu koła informatycznego jest rozwijanie zainteresowań uczniów z dziedziny informatyki oraz dziedzin jej pokrewnych.

Zajęcia szkolnego kola informatycznego, które obecnie przyjęły charakter zajęć filmowo fotograficznych wychodzą naprzeciw oczekiwaniom uczniów. Koło to jest propozycja dla uczniów zainteresowanych podnoszeniem umiejętności w zakresie fotografowania, filmowania oraz cyfrowej obróbki obrazu. Dokumentowanie historii, wydarzeń, przyrody czy własnego życia stało się dla wielu młodych ludzi ważnym hobby i wielką przyjemnością.

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeśli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali." - Don McCullin

Zapraszamy do udziału w zajęciach!

Opiekun - Marek Pułka