Szkolne Koło PCK

Strona główna Wydarzenia i aktualnościZałożenia do pracy

Opiekun - Elżbieta Cichoń

Szkolne Koło PCK serdecznie zaprasza do aktywnej działalności w naszej organizacji. Działamy od początku istnienia naszej szkoły. Możemy poszczycić się licznymi dyplomami, wyróżnieniami, nagrodami oraz pucharami. Nasza organizacja, której opiekunem jest Elżbieta Cichoń, zrzesza dużą liczbę członków.

Młodzież naszej szkoły każdego roku bierze udział w:

• • Zbiórce żywności dla osób potrzebujących, przeprowadzanej wśród uczniów szkoły oraz w supermarketach na terenie miasta, z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy,
  • • Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia,
  • • Konkursach plastycznych i na prezentacje multimedialne związanych z tematyką zdrowego stylu życia,
  • • Powiatowych Zawodach Drużyn Sanitarnych,
  • • Turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie”.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w działania Szkolnego Koła PCK!