Samorząd - Wydarzenia

Konkurs „Powiedz mi, co jesz, a powiem Ci, kim jesteś”

Poczta walentynkowa

Konkurs na „Bożonarodzeniowy wystrój Sali lekcyjnej”

13.10.2016 - Konkurs na Belfra "Konara" 2016/2017

13 października 2016 roku, na Akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej, ogłoszono wyniki tegorocznego konkursu na Belfra Konara, organizowanego przez Samorząd Uczniowski. W tym roku wyróżniono sześciu nauczycieli, którzy osiągnęli największą ilość głosów. Uczniowie swój wybór uzasadniali najczęściej słowami: miły/a, wesoły/a, energiczny/a, skutecznie przekazuje wiedzę, ma dobry kontakt z młodzieżą, posiada poczucie humoru, potrafi zaciekawić lekcją, itp. Młodzież z Konarskiego zagłosowała na każdego nauczyciela. Głosy rozłożyły się więc równomiernie.

A oto kogo uczniowie wyróżnili:

III miejsce zajęli: mgr Jolanta Tompolska oraz mgr Marcin Białek.

II miejsce zajęli: mgr Barbara Terczyńska oraz mgr Włodzimierz Piasecki.

I miejsce zajęli: mgr Sabina Chechelska oraz ks. Michał Pakuła.

Szczegółowe wyniki konkursu przedstawione zostały na tablicy ogłoszeń SU.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a całemu Gronu Pedagogicznemu życzymy dalszych sukcesów zawodowych oraz dużo, dużo cierpliwości dla nas uczniów.

Zarząd SU