Samorząd - Wydarzenia

25.11.2021 r. - Akcja „T-Shirt z logo Konarskiego”

Od 29 października do 24 listopada 2021 roku w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego została przeprowadzona akcja „T-shirt z logo Konarskiego”. Uczniowie, nauczyciele jak i pracownicy naszej szkoły mieli okazję zakupić T-Shirty z logo naszej szkoły. Można je było nabyć u skarbników klasowych. Cena za sztukę wyniosła 35 złotych, koszulki były dostępne w rozmiarach S, M, L, XL, XXL i dwóch kolorach: czarnym i białym.

W ramach podziękowania za wsparcie Samorządu Uczniowskiego, SU podjął uchwałę o jednorazowym przyznaniu „datki” dla każdego ucznia, który kupił koszulkę z logo szkoły.

Zdjęcie koszulek z logo Konarskiego

11.10.2021 r. - Konarski włącza się w akcję pomocy Igorowi Janowskiemu

Samorząd Uczniowski wraz z Dyrekcją, Radą Pedagogiczną i Szkolnym Kołem Wolontariatu w geście pomocy, podjął decyzję o przekazaniu środków zbieranych na kwiaty dla pracowników z okazji Dnia Edukacji Narodowej na Igora Janowskiego, ucznia Szkoły Podstawowej numer 3, który cierpi na złożoną wadę serca i plastyczne zapalenie oskrzeli.

Serdecznie dziękujemy!

Zdjęcie Igora Janowskiego

Ty też możesz pomóc »

Miłosz Twardowski

15.09.2021 r. - Konarski ma Instagrama? Dokładnie!

Jest jedno spotted... I drugie spotted... To czemu by nie ruszyć z oficjalnym profilem?

Nasza Pani Dyrektor, jak i Samorząd Uczniowski są jak najbardziej za. Znajdziecie tu wiele ciekawych i potrzebnych informacji o szkole, jak i o całej społeczności szkolnej. Pierwsze posty będą wprowadzeniem Was w nasze „skromne” szkolne progi, tak aby każdy mógł się tu czuć jak u siebie.

Obserwujcie, serduszkujcie i wyczekujcie kolejnych informacji.

Zdjęcie z Instagrama ZS1

Zobacz koniecznie! »

Miłosz Twardowski

Konkurs „Powiedz mi, co jesz, a powiem Ci, kim jesteś”

Poczta walentynkowa

Konkurs na „Bożonarodzeniowy wystrój Sali lekcyjnej”

13.10.2016 - Konkurs na Belfra "Konara" 2016/2017

13 października 2016 roku, na Akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej, ogłoszono wyniki tegorocznego konkursu na Belfra Konara, organizowanego przez Samorząd Uczniowski. W tym roku wyróżniono sześciu nauczycieli, którzy osiągnęli największą ilość głosów. Uczniowie swój wybór uzasadniali najczęściej słowami: miły/a, wesoły/a, energiczny/a, skutecznie przekazuje wiedzę, ma dobry kontakt z młodzieżą, posiada poczucie humoru, potrafi zaciekawić lekcją, itp. Młodzież z Konarskiego zagłosowała na każdego nauczyciela. Głosy rozłożyły się więc równomiernie.

A oto kogo uczniowie wyróżnili:

III miejsce zajęli: mgr Jolanta Tompolska oraz mgr Marcin Białek.

II miejsce zajęli: mgr Barbara Terczyńska oraz mgr Włodzimierz Piasecki.

I miejsce zajęli: mgr Sabina Chechelska oraz ks. Michał Pakuła.

Szczegółowe wyniki konkursu przedstawione zostały na tablicy ogłoszeń SU.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a całemu Gronu Pedagogicznemu życzymy dalszych sukcesów zawodowych oraz dużo, dużo cierpliwości dla nas uczniów.

Zarząd SU